plane iconJednosměrná
plane iconZpáteční
plane iconVíce měst
Místo odletu
Praha / Vídeň (PRG/VIE)
Cíl cesty
|Jiné zpáteční letiště?
Kód letiště / název města
Datum odletu
SA | 23.10.2021
Datum návratu
SA | 30.10.2021
Vlastnosti
1 cestujícíEKONOMICKÁ
Všechny aerolinky
Tolerance:
-
+
0 dnů
Všechny aerolinky
Tolerance:
-
+
0 dnů

Dodací podmínky

Způsoby doručení letenky
Portál NejlevnejsiLetenka.cz Vám nabízí veškeré dostupné způsoby pro převzetí Vaší letenky. Níže jsou všechny uvedeny s drobnou charakteristikou.

Osobně na pobočce - klient si může vyzvednout letenku osobně v kancelářích ASIANA, spol. s r.o. Kontakty na jednotlivé pobočky naleznete zde: kontakty

Elektronicky
– tento způsob doručení letenky Vám doporučujeme. Elektronickou letenku Vám zašleme e-mailem. Tento způsob doručení je nejjednodušší a šetří cestujícímu čas.Navíc si letenku můžete kdykoliv vytisknout a nemůžete ji ztratit.

Kurýrem
(pouze na území Prahy a Karlových Varů) – klientovi, který si letenku rezervoval na portálu NejlevnejsiLetenka.cz je letenka doručena kurýrem ASIANA, spol s r.o. zdarma, po předchozí domluvě s operátorem. Objednání kurýra je možné nejpozději 1 pracovní den před samotným doručením.

Zaslání EMS – v rámci celé republiky i v zahraničí, cena dle aktuálního ceníku pošty.

PTA – prepaid ticket advice/ - letenku je možné ve vybraných případech nechat vystavit dopravcem.Klient si pak letenku vyzvedne v kanceláři dopravce. Tato letenka je uhrazena u zprostředkovatele ale fyzicky vystavena u dopravce. Tato služba je dopravcem zpoplatněna.