plane iconJednosměrná
plane iconZpáteční
plane iconVíce měst
Místo odletu
Praha / Vídeň (PRG/VIE)
Cíl cesty
|Jiné zpáteční letiště?
Kód letiště / název města
Datum odletu
SA | 23.10.2021
Datum návratu
SA | 30.10.2021
Vlastnosti
1 cestujícíEKONOMICKÁ
Všechny aerolinky
Tolerance:
-
+
0 dnů
Všechny aerolinky
Tolerance:
-
+
0 dnů

O systému


Než přejdete k rezervaci letenek, dovolte nám, abychom Vás seznámili s portálem NejlevnejsiLetenka.cz. Na těchto stránkách si zarezervuejete letenky prostřednictvím světového rezervčního systému Galileo, který využívá mnoho leteckých společností. Pro Vás to znamená, že rezervaci letenek uskutečníte v reálném čase a za nejnižší cenu na trhu. Je to dáno tím, že náš systém získává informace od leteckých společností nejrychleji. Výchozím způsobem hledání je zobrazení celkové ceny včetně poplatků, což jistě uvítáte. Nejenže tímto reagujeme na potřeby našich klientů, ale také jasně říkáme co je pro nás důležité. Pokud potřebujete vybrat letenku na základě jiných parametrů, můžete zvolit např. hledání podle letového řádu, nebo základních cen. Průběh rezervace je snadný a intuitivní, postupně jste provedeni celým rezervačním systémem až do cíle. Tím je vytvoření rezervace a přidělení unikátního rezervačního kódu.Po dokončení rezervace je na Vaši mailovou adresu odesláno potvrzení, ve kterém jsou uvedeny všechny detaily letu. Klient je povinen zkontrolovat, zda jsou všechny údaje v pořádku, např. na stránkách www.viewtrip.com

Cena letenky
Součástí tohoto potvrzení je také celkový rozpis cena za jednotlivé cestující. Cena je složena z ceny letenky, letištních a palivových poplatků a ze servisního poplatku provozovatele. Při ukončení rezervace je také zobrazeno datum, do kterého je nutné letenku zaplatit a vystavit. Do tohoto momentu je rezervace nezávazná a můžete ji kdykoli zrušit nebo změnit bez poplatku. Po vystavení podléhá zrušení nebo změna každé letenky stornopoplatkům, na které je klient povinen se informovat před zaplacením. Provozovatel účtuje za zrušení vystavené letenky jednotný stornopoplatek 1380,-Kč. Za změnu rezervace 500,-Kč. Dále je klient povinen uhradit stornopoplatek letecké společnosti ze zrušené nebo změněné letenky.

Osobní údaje
Klient souhlasí s použitím osobních údajů provozovatelem v případě, že to letecká společnost vyžaduje. Může být požádán provozovatelem o jejich doplnění. Jedná se zejména o data narození, číslo pasu, bydliště nebo státní příslušnost. V případě nedodaní nebo opožděného dodání těchto údajů nenese provozovatel žádnou odpovědnost za případné škody, způsobené tímto opožděním.